سم پاشی خوابگاه ها

سم پاشی خوابگاه ها

خوابگاه های سطح کشور یکی دیگر از مکان های عمومی می باشد که باید از لحاظ بهداشت مورد اهمیت و توجه قرار گیرد . خوابگاه های دانشجویی که قدیمی باشند بیشتر در معرض وجود آفات در آن مکان هستند . بهداشت محیطی و بهداشت فردی در خوابگاه اگر به درستی انجام شود مکان مورد نظر دچار آفت و حشرات نمی شود . افرادی که در خوابگاه زندگی می کنند گاهی اوقات وسایلی را از محل زندگی خود انتقال داده و به مکان عمومی خوابگاه میاورند که امکان دارد آن وسایل نیز آفت زده باشند . پس قبل از ورود هر گونه وسایل حتما آن را از لحاظ بهداشتی چک کنید تا دیگر وسایل آلوده نشوند .

هر چند وقت یکبار از نیروی خدمه بخواهید تمامی مکان خوابگاه را تمیز و ضد عفونی کند .

حشراتی که در خوابگاه امکان دارد باشد : انواع سوسک ، ساس ، ساس چوب ، ساس تختخوابی ، موش ، کنه و… می باشد .

اگر با هریک از این موجودات مواجه شدید با شرکت متخصص نزدیک محل زندگیتان تماس بگیرید و از آنها درخواست کمک کنید . شرکت نوآوران سم و حشرات از مجرب ترین نیروهای دوره دیده در زمینه سمپاشي  خوابگاه بهره مند است که مشکل شما را به راحتی برطرف خواهد کرد . شما عزیزان می توانید بر فرآیند سمپاشي ، نوع مواد مصرفی در سمپاشی خوابگاه ، نحوه اجرای کار متخصصین و… نظارت داشته باشید و این اطمینان را داشته باشید که برای شرکت نوآوران سم و حشرات حداکثر تاثیر و حداقل هزینه از اهمیت بیشتری برخوردار است .

با سم پاشی خوابگاه می توانید دلهره بودن حشرات در خوابگاه را از بین ببرید چرا که در غیر اینصورت امکان دارد حشره به صورت موقت از بین رفته و باز بعد از مدتی دیده شود .

EnglishIran